Plugins - Admin Columns - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (149 entries)

en: Custom Fields
pl: Pola niestandardowe

en: Edit columns
pl: Edytuj kolumny

en: Sorry. Something went wrong during the upgrade process. Please report this on the support forum.
pl: Przykro nam, ale coś poszło źle w trakcie procesu aktualizacji. Napisz o tym na forum pomocy.

en: Error
pl: Błąd

en: Return to settings.
pl: Przywróć do ustawień

en: Upgrade Complete!
pl: Aktualizacja zakończona

en: Return to welcome screen.
pl: Powróć do ekranu powitalnego

en: No Upgrade Required
pl: Aktualizacja nie jest wymagana

en: Migrating Column Settings
pl: Migracja ustawień kolumn

en: Upgrade
pl: Aktualizuj

en: You are trying to store the same settings for %s.
pl: Próbujesz przywrócić te same ustawienia dla %s.

en: No columns settings available.
pl: Brak dostępnych ustawień kolumn.

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Add Column
pl: Dodaj kolumnę

en: Drag and drop to reorder
pl: Przeciągnij i opuść aby zmienić kolejność

en: For full documentation, bug reports, feature suggestions and other tips <a href='%s'>visit the Admin Columns website</a>
pl: Dostęp do pełnej dokumentacji, raportów błędów, sugestii co do nowych funkcji i innych podpowiedzi uzyskasz na <a href='%s'>stronie Edytora kolumn</a>

en: Check the <strong>Help</strong> section in the top-right screen.
pl: Sprawdź dział <strong>Pomocy</strong>, w prawym, górnym rogu ekranu.

en: Support
pl: Wsparcie

en: Forums
pl: Fora

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Store settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Restore default settings
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: This will delete all column settings and restore the default settings.
pl: Ta operacja usunie wszystkie ustawienia kolumn u przywróci je do ustawień domyślnych.

en: Restore Settings
pl: Przywróć ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Customize your Admin Columns settings.
pl: Zmodyfikuj ustawienia Edytora kolumn.

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Start using Admin Columns
pl: Zacznij korzystać z Edytora kolumn

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Changelog for
pl: Dziennik zmian dla

en: Admin Columns is more polished and enjoyable than ever before. We hope you like it.
pl: Edytor kolumn jest bardziej dopracowany niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy nadzięję że Ci się spodoba.

en: Thank you for updating to the latest version!
pl: Dziękujemy za aktualizację do najnowszej wersji!

en: Welcome to Admin Columns
pl: Witaj w Edytorze kolumn

en: Value: hex value color, such as #808080.
pl: Wartość: Kolor w HEX, np. #808080.

en: Value: should be a 1 (one) or 0 (zero).
pl: Wartość: Powinno to być 1 lub 0.

en: Checkmark
pl: Znak tak/nie

en: Value: can be one or more User ID's (seperated by ',').
pl: Wartość: Może to być jeden lub więcej ID użytkowników (oddzielone przecinkami).

en: Usernames
pl: Nazwy użytkowników

en: Value: can be one or more Post ID's (seperated by ',').
pl: Wartość: Może to być jeden lub więcej ID wpisów (oddzielone przecinkami).

en: Post Titles
pl: Tytyły wpisu

en: Value: Can be unix time stamp or a date format as described in the <a href='%s'>Codex</a>. You can change the outputted date format at the <a href='%s'>general settings</a> page.
pl: Wartość: Może być stemplem czasu lub datą w formacie określonym w <a href='%s'>Kodeksie</a>. Możesz zmienić wyświetlani daty na stronie <a href='%s'>Ustawień głównych</a>.

en: Value: Integers only.<br/>If you have the 'sorting addon' this will be used for sorting, so you can sort your posts on numeric (custom field) values.
pl: Wartość: Tylko liczby.<br />Jeśli masz dodatek sortowania, zostanie to zastosowane, aby umożliwić sortowanie wpisów wg liczb (z wartości własnych pól).

en: Value: should be an array. This will flatten any ( multi dimensional ) array.
pl: Wartość: Powinna być tablicą. Tablice wielopoziomowe zostaną spłaszczone.

en: Value: This will show the first 20 words of the Post content.
pl: Wartość: Wyświetli pierwsze 20 słów z treści wpisu.

en: Value: should contain an image URL or Attachment IDs ( seperated by a ',' comma ).
pl: Wartość: Powinna zawierać adres URL obrazka lub ID załącznika (oddzielone przecinkami).

en: Value: Can be either a string or array. Arrays will be flattened and values are seperated by a ',' comma.
pl: Wartość: Może to być tekst bądź tablica. Tablice zostaną spłąszczone a warości oddzielone przecinkami.

en: The custom field colum uses the custom fields from posts and users. There are 10 types which you can set.
pl: Kolumna własnego pola używa własnych pól z wpisów i użytkowników. Możesz wybrać 1 z 10 typów.

en: By clicking on the triangle you will see the column options. By using the draggable slider you can set the width of the columns in percentages.
pl: Klikając w trójkąt zobaczysz ustawienia kolumn. Używając przeciągania w slajderze możesz ustawić w procentach szerokość kolumn.

en: Change column width
pl: Zmień szerokość kolumn

en: By clicking on the triangle you will see the column options. Here you can change each label of the columns heading.
pl: Klikając w trójkąt zobaczysz opcje kolumn. Możesz tu zmienić nazwy każdej z nich.

en: Change label
pl: Zmień etykietę

en: By dragging the columns you can change the order which they will appear in.
pl: Przeciągając kolumny możesz zmienić kolejność w której będą wyświetlane.

en: Change order
pl: Zmień kolejność

en: Basics
pl: Podstawy

en: This plugin is for adding and removing additional columns to the administration screens for post(types), pages, media library, comments, links and users. Change the column's label and reorder them.
pl: Ta wtyczka dodaje lub usuwa dodatkowe kolumny na ekranach edycji wpisów, stron, biblioteki mediów, komentarzy, linków i użytkowników. Pozwala zmienić nazwy kolumn i ich kolejność.

en: Overview
pl: Przegląd

en: Default settings succesfully restored.
pl: Domyślne ustawienia zostały przywrócone.

en: %s column is already present and can not be duplicated.
pl: Kolumna %s jest już obecna i nie może być zduplikowana.

en: Admin Columns Settings
pl: Ustawienia edytora kolumn

note: #-#-#-#-#  codepress-admin-columns-code.pot (Admin Columns 3.0.1)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Admin Columns
pl: Edytor kolumn

en: This is the name which will appear as the column header.
pl: Nazwa, któa będzie wyświetlana w nagłówku kolumny.

en: Label
pl: Etykieta

en: Name
pl: Nazwa

en: Choose a column type.
pl: Wybierz typ kolumny.

en: First and Last Name
pl: Imię i nazwisko

en: User Email
pl: Email użytkownika

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: First Name
pl: Imię

en: Display Name
pl: Pseudonim

en: After
pl: Po

en: Before
pl: Przed

en: width
pl: szerokość

en: Custom
pl: Włąsne

en: This will determine how the date will be displayed.
pl: Określi to sposób wyświetlania daty.

en: Date Format
pl: Format daty

en: Large
pl: Duży

en: Medium
pl: Średni

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Url
pl: Adres URL

en: Registered
pl: Zarejestrowany

en: Post Type
pl: Typ wpisu

en: Post Count
pl: Liczba wpisów

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Remove
pl: Usuń

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Sticky
pl: Przyklejone

en: Slug
pl: Bezpośredni odnośnik

en: Roles
pl: Role

en: Parent
pl: Rodzic

en: Page Template
pl: Szablon strony

en: Post Format
pl: Format wpisu

en: Featured Image
pl: Ikona wpisu

en: Select which comment status you like to display.
pl: Wybierz, które statusy komentarzy chcesz wyświetlać.

en: Comment status
pl: Status komentarza

en: Pending
pl: Oczekujący

en: Total
pl: Ogółem

en: Before More Tag
pl: Przed tagiem Czytaj dalej

en: None
pl: Brak

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Full path
pl: Pełna ścieżka

en: Title
pl: Tytuł

en: Shutter Speed
pl: Szybkość migawki

en: Focal Length
pl: Ogniskowa

en: Copyright EXIF
pl: Prawa autorskie EXIF

en: Timestamp
pl: Data

en: Camera
pl: Aparat

en: Credit
pl: Autor

en: Aperture
pl: Przysłona

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Caption
pl: Tytuł

en: full size
pl: pełny rozmiar

en: Available Sizes
pl: Dostępne rozmiary

en: Alt
pl: Tekst alternatywny

en: View
pl: Zobacz

en: Trash
pl: Kosz

en: Target
pl: Cel

en: Owner
pl: Właściciel

en: Notes
pl: Notatki

en: Length
pl: Długość

en: Description
pl: Opis

en: This will determine how the value will be displayed.
pl: Określi to sposób wyświetlania wartości.

en: Field Type
pl: Rodzaj pola

en: No custom fields available.
pl: Brak dostępnych własnych pól.

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: Multiple Values
pl: Wielokrotne wartości

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: Image
pl: Obrazek

en: Excerpt
pl: Wypis

en: Color
pl: Kolor

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom Field
pl: Własne pole

en: Type
pl: Typ

en: In Reply To
pl: W odpowiedzi na

en: Content
pl: Zawartość

en: Date
pl: Data

en: Date GMT
pl: Data GMT

en: Author
pl: Autor

en: Author IP
pl: IP Autora

en: Approved
pl: Zatwierdzona

en: Agent
pl: Przeglądarka

en: Edit
pl: Edytuj

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Actions
pl: Działania
